KINNISVARA ARENDUS JA HALDUS

Juba 15 aastat tegeleme koostöös tütarettevõttega Traiver Haldus kinnisvaraarenduse ja –haldusega Kuressaare linnas aadressil Pikk 2 ja Pikk 4 omaehituse korras renoveeritud korterelamutes.

Lisaks haldame omaehitusena valminud hoonet Villa Driver, milles pakume majutusteenust.

VILLA DRIVER

Villa Driver valmis 2008. aastal. Hoone sai samal aastal Kuressaare linna parima uusehitise tiitli. Villa on suurepäraseks peatuspaigaks külastajatele, kes soovivad golfi mängida või lihtsalt Saaremaal kvaliteetselt puhata.

KORTERELAMU KURESSAARES AADRESSIL PIKK 4

Kahekordne renoveeritud muinsuskaitse all olev elamu oli veel 18. sajandi keskpaiku konsul Schmidti massiivne ristkülikukujuline aidahoone, mida kasutati ka suveteatrina. Hiljem rekonstrueeriti see spordihooneks.

2007. aastal renoveerisime hoone ümber 9 korteriga kahekorruseliseks elamuks, kus asuvad 1 ja 2 toalised hubased kodud ning mille soklikorrusel asub iluteenuseid pakkuv Vanalinna Heaolusalong.

KORTERELAMU KURESSAARES AADRESSIL PIKK 2

Hubane uusehitis Pikk 2 elamu asub otse Kuressaae linnuse vahetus läheduses, ajalooliselt endisel vangla krundil. Kolme korruseline 18 korteriga maja valmis 2005 aastal ning seal asuvad 2- ja 3- toalised kaasaegsed kodud.

Kuressaare Ehitus OÜ 
Pikk põik 7, Kuressaare, 93815 Saare maakond
+372 521 8083