KINNISVARA ARENDUS JA HALDUS

Koostöös tütarettevõttega Traiver Haldus tegeleme kinnisvaraarenduse ja –haldusega Kuressaare linnas aadressil Pikk 2, Pikk 4, Pikk 9a ja Pikk 9b omaehituse korras ehitatud korterelamutes.

Lisaks haldame omaehitusena valminud hoonet Villa Driver, milles pakume majutusteenust.

VILLA DRIVER

Villa Driver valmis 2008. aastal. Hoone sai samal aastal Kuressaare linna parima uusehitise tiitli. Villa on suurepäraseks peatuspaigaks külastajatele, kes soovivad golfi mängida või lihtsalt Saaremaal kvaliteetselt puhata.

KORTERELAMU KURESSAARES AADRESSIL PIKK 4

Kahekordne renoveeritud muinsuskaitse all olev elamu oli veel 18. sajandi keskpaiku konsul Schmidti massiivne ristkülikukujuline aidahoone, mida kasutati ka suveteatrina. Hiljem rekonstrueeriti see spordihooneks.

2007. aastal renoveerisime hoone ümber 9 korteriga kahekorruseliseks elamuks, kus asuvad 1 ja 2 toalised hubased kodud ning mille soklikorrusel asub iluteenuseid pakkuv Vanalinna Heaolusalong.

KORTERELAMU KURESSAARES AADRESSIL PIKK 2

Hubane uusehitis Pikk 2 elamu asub otse Kuressaae linnuse vahetus läheduses, ajalooliselt endisel vangla krundil. Kolme korruseline 18 korteriga maja valmis 2005 aastal ning seal asuvad 2- ja 3- toalised kaasaegsed kodud.

KORTERELAMU KURESSAARE VANALINNAS AADRESSIL PIKK 9b

Pikk 9b Kortermaja

Kaasaegne 4 korteriga uuselamu Kuressaare vanalinna muinsukaitse tsoonis, otse Johan Spa vahetus läheduses, on Sinu uue kodu unistus. Kahe korruseline kortermaja, milles asuvad 1 ühetoaline, 2 kahetolist ja 1 kolmetoaline korter, on sisustatud sahvri ning avara elutoa-köögiga.

KORTERELAMU KURESSAARE VANALINNAS AADRESSIL PIKK 9a

Pikk 9a kortermaja

Kahekordne 4 korteriga renoveeritav hoone, mille ajalugu ulatub aastasse 1890 ning mis on olnud läbi aegade kasutuses nii lasteaia kui korterelamuna. Hoone moodustab meeldiva terviku kõrvalasuva uuselamuga.

 

Majas on:

  • avara sissepääsuterassiga ühetoaline korter
  • avara sissepääsu- ja katuseterassiga läbi kahe korruse planeeritud kahetoaline toaline korter
  • avatud magamistoa ning katuseterassiga läbi kahe korruse planeeritud kahetoaline korter
  • sissepääsu- ja katuseterassiga läbi kahe korruse planeeritud kolmetoaline korter

 

Kuressaare Ehitus OÜ 
Pikk põik 7, Kuressaare, 93815 Saare maakond
+372 521 8083